pl  |  en

O nas


Justyna Sito

BOCCA design to kreatywna pracownia architektury wnętrz specjalizująca się w branży retail, tworząca zapadające w pamięć projekty w Krakowie i poza nim. Realizujemy również projekty w branży gastronomicznej, usługach, biurach. Nasze doświadczenia biorą się z projektów obiektów w małej i wielkiej skali – zarówno wnętrz prywatnych jak i komercyjnych.

Gwarantujemy najwyższy poziom usług oraz terminowość ich wykonania. Przygotowujemy kompletną dokumentację z uwzględnieniem projektów branżowych i zarządzaniem procesem projektowym. Do każdej realizacji zapewniamy nadzór autorski. Projekt składa się z części budowlanej i meblowej. Oprócz tego przekazujemy klientowi zestawienia materiałów i wyposażenia. Wszelkie elementy projektu konsultujemy z klientem.

Specjalizując się w projektowaniu architektonicznym i kreowaniu wizerunku marek pomagamy klientom nadać ich wnętrzom indywidualny charakter- z tego powodu powstała marka BOCCA for home.

BOCCA for home jest marką lifestylową w segmencie premium detalicznej sprzedaży mebli. Projektujemy, produkujemy i sprzedajemy nowoczesne meble oraz akcesoria dla domu, biura czy przestrzeni komercyjnych. W sklepie BOCCA for home oferujemy najnowsze trendy dotyczące wnętrz, które uzupełniane są w każdym tygodniu o unikalne produkty.